Conversano (Olaszország)

1. nap
Népes csapatunk megérkezett az olaszországi Conversano városába, ahol találkoztak azokkal a diákokkal, akik a tavasz folyamán jártak nálunk. A délelőttöt az iskolában töltötték, délután városnézés a program. Holnap Bari városába utaznak a széchényis diákok.

2-3. nap

Gyönyörű Olaszország

Csoportunk az elmúlt napokban felfedezte Conversanot, Barit, illetve Materat, Basilicata tartomány kőbe vájt városát. A meseszép település Mel Gibson Passió című filmjének forgatása által kezdett igazán népszerűvé válni, azóta a régió legfelkapottabb turista látványossága. A város 1993-óta a Világörökség része.

Még egy kis Olaszország

Az előző napokban csapatunk a castellanai barlangot látogatta meg, majd Alberobello városában járt. Végül elérkezett a búcsú ideje, ahol elköszöntek egymástól az olasz és a magyar diákok.