Madáretetők és rovarhotelek "szépségversenye"

Szeptember elején iskolánk öko-munkacsoportja a madarak és a rovarok védelmében versenyt hirdetett a széchényis osztályok körében. A feladat hulladékanyagból madáretetőt vagy rovarhotelt készíteni és azokat kiállítani az iskola aulájában szeptember 25-én. A remekművek pontozását egy 3-fős zsűri végezte. Szempontjaik között szerepelt a az újrahasznosítás, kreativitás, praktikum, biztonság és tartósság is. Ezek alapján a legtöbb pontot a 9c, a 10c és a 10e kapta. Gratulálunk nekik!

A hotelek és etetők a hideg tél beköszöntével nemcsak szállást és élelmet biztosítanak a kis állatoknak, de minden bizonnyal mutatós dekorációként is funkcionálnak majd az iskola udvarán.

Köszönjük minden osztálynak és osztályfőnöknek a pozitív hozzáállást és a lelkes munkát!