Belgium 2019

Egy cserediák program keretein belül 1 hetet tölthettünk el Belgiumban, fogadó családjainknál. Számos program tette színesebbé az ott töltött időt. Az Európa hétnek köszönhetően több ország tanulói tartózkodtak ott, akikkel megismerkedhettünk, élményeket szerezhettünk. Ellátogattunk Belgium fővárosába, Brüsszelbe, ahol megcsodálhattuk a lenyűgöző épületeket, tereket, nevezetességeket és nem utolsó sorban a Pisilő kisfiúval sem maradhatott el egy kép készítése. Elutaztunk a gyémánt fővárosába is, Antwerpenbe, ahol megkóstolhattuk Belgium ínyencségeinek egyikét, a gofrit és barangolhattunk a véget nem érő vásárlóutcákon. Jó pár csapatépítő programunk is volt, amiknek köszönhetően szorosabbnál szorosabb kötelékek alakultak ki egyaránt a diáktársak és a különböző nemzetek tanulói között. Merem állítani, hogy életre szóló barátságok is kötődtek e hét alatt. Sok jó élménnyel, szomorú bár meleg szívvel tértünk haza.

Keszi Tamás 9.c